Kodulehtede valmistamine

Kodulehtede valmistamine

Kodulehtede valmistamine E-Agentuuris

Sageli esitatavad küsimused

Millest sõltub saidi hind?

Peamiselt sõltub saidi hind lehekülgede ja keelte arvust.

Kuidas toimub saidi loomise protsess?

Tavaliselt on töökord järgmine:

  • Alguses saadate meile e-postile info@e-agentuur.ee kirja selle saidi kirjeldusega, mida lõppkokkuvõttes tahate saada või siis täidate Kontakti lehel vastava vormi;
  • Saadame Teile e-posti teel ankeedi (lühiülevaate) mõningate tulevase saidi detailide täpsustemiseks;
  • Täidetud ankeedi põhjal orienteerime Teid hinnas;
  • Peale 50 % ettemaksu laekumist alustame tööd.

Milliste tähtaegade jooksul luuakse sait?

Tavaliselt võtab saidi valmistamine aega 5 kuni 20 tööpäeva.

Millist CMS kasutate?

Kasutame WordPress´i – maailma kõige populaarsemat süsteemi. See tagab mitte ainult kasutusmugavuse, vaid ka paljufunktsionaalsuse, garanteerides samal ajal Teie saidi töö paljudeks aastateks ette.

Miks ei tasu teha saiti ``tasuta`` saitide konstruktoril?

Võrgus eksisteerib suurel hulgal tinglikult tasuta saitide konstruktoreid. Miks oleks õigem tasuta teenuseid mitte valida?

1. Tasuta juust on vaid hiirelõksus. Täiesti tasuta konstruktoreid ei eksisteeri. Igal sellisel teenusel on ette nähtud, olgugi et esmapilgul varjatud, kuid turundusjuhtide poolt oskuslikult läbimõeldud toote monetiseerimine. Mis tähendab, et ajapikku tuleb teil 90 %-lise tõenäosusega teenuste või saidi täiendava funktsiooni eest tasuda.

2. Arengu piirangud. Tasuta süsteemide funktsionaal, kus kasutaja ise peab endale saidi kokku panema, on väga piiratud, et kasutajad sassi ei läheks. Mille tulemusel samm paremale, samm vasakule – ja enam midagi teha ei saa. Piirangud on kõikjal, kuid konstruktorites on neid alati rohkem. Professionaalsetel saidiarendajatel on alati oluliselt suurem varu saidi arendamiseks, kuna enamikel klientidest tekivad ajapikku uued vajadused nende saidi tehniliste võimaluste järele.

3. “Tee ise”. Tasuta teenus – see on konstruktor “tee ise”. Seejuures ei suuda suurem osa kasutajatest erialaste kogemuste puudumise tõttu iseseisvalt joonistada kvaliteetset saiti. Selle tulemusel, kulutades päevi ja kuid oma ajast, ei saa nad ka head tulemust. Lisaks on mistahes saidi peaülesandeks – klientide meelitamine. Saidi välisilme aga – pole mitte ainult sümpaatne pilt, vaid ka turunduskäigud, mida tunnevad ja kasutavad töös E-Agentuuri arendajad. 

Võtke meiega ühendust

Võtke meiega ühendust

Kasutame küpsiseid, et pakkuda oma veebisaidi kasutajatele parimat veebiteenuse kogemust ja asjakohast sisu.